Kimliğimize derinden işlemiş olan Legrand'ın KSS projeleri, Grup için değer yaratmada önemli bir yere sahip.
Benoît Coquart / Legrand CEO

Legrand Grup faaliyetleri ile bütünleşmiş olan KSS, Legrand’ın büyümesinde önemli bir rol oynamaktadır. İş alanı, stratejisi ve Grup’un karşı karşıya olduğu küresel zorluklar arasındaki kesişme noktasında yer alan KSS, tüm organizasyonu kapsamaktadır. Legrand Grup’a bağlı dünyadaki tüm şirketler KSS stratejisini ülkelerinde uygulamaktadırlar.

Grup son olarak 2014-2018 yol haritasındaki hedeflerini başarıyla gerçekleştirip, 2019-2021 yeni yol haritasını yayınladı. Yeni yol haritamızda 3 ana başlık (İş Ekosistemi, İnsan ve Çevre) altında 10 sürdürülebilir hedef bulunuyor .

10 SÜRDÜRÜLEBİLİR HEDEF

İŞ EKOSİSTEMİ

1. Sürdürülebilir Çözümler Sunmak

2. Sürdürülebilir Satın Alma

3. Etik Davranış

İNSAN

4. İnsan Haklarına ve Topluluklara Saygı Duymak

5. İşyerinde Sağlık, Güvenlik ve Refahı Teşvik Etmek

6. Yetenek Geliştirme

7. Fırsat ve çeşitlilik eşitliğini teşvik etmek

ÇEVRE

8. Sera gazı emisyonunu sınırlandırmak

9. Döngüsel Ekonomi için Yenilik Getirmek

10. Çevre Kirliliği ile Savaşmak

2019 – 2021 İÇİN YOL HARİTASI

Sözü edilen 10 KSS başlığının ardından Legrand, 2019 – 2021 dönemi için de öncelikler belirlemiştir. Bu öncelikler KSS yol haritasının odak noktalarını oluşturmaktadır.

2019 – 2021 Yol Haritasını Keşfedin

Twitter Akışı

LegrandTR Essential, Comfort ve Serenity olarak üç farklı segmentte sunulan; hem konut hem de ticari alanlar için tasarlanan, güvenilir, kurulumu kolay kablosuz zil ile konutlar, ofisler ve villalar gibi pek çok farklı alana uygun çözümler sunmak mümkün.
LegrandTR Legrand Grup markaları olarak Gebze Innoval Eğitim Merkezimiz'de Kaya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Kemal KAYA ve başta Cer Atölyesi Mimarlık Serkan Şimşek olmak üzere; değerli proje ekibi ile bugün verimli bir etkinlik gerçekleştirdik.

Adres

Adres:
Genel Müdürlük:
Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1
Ümraniye - İstanbul
Tel:
+(90) 212 368 28 00
Teknik Destek
444 65 47
Fax:
+(90) 216 621 92 31
E-Mail:
Website:
www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 36 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 230 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grubu’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri