LEGRAND'DAN GREEN'UP ÇÖZÜMLER

HER DURUM İÇİN ELEKTRİKLİ ARAÇ ŞARJ İSTASYONU

 

Elektrikli araçlar ve yeni teknojiler 2010 Paris Otomobil Fuarı'nın ilgi odağıydı. Bir Legrand-Ifop anketi, Fransızların elektrikli araçların gelişine hazır olduklarını gösteriyor. Legrand Grup, sürdürülebilir gelişim ilkesine paralel olarak, Green'Up şarj istasyonu ile pazarda kendine yer buluyor. Legrand, hem EV Plug Alliance standı hem de Fransız valiler konferansında şimdiden gösterimlerini gerçekleştirdi bile.

 

Twitter Akışı

LegrandTR %30’a kadar enerji tasarrufu sağlayan Valena Liht Dimmer ile açma-kapama kontrolü ve ışık seviyesi ayarlarına siz k… https://t.co/NQ9qLryUi7
19hreplyretweetfavorite
LegrandTR Legrand Plexo³ kofralar, duvara kolayca sabitlemek için bas- çıkar girişlerle donatılmıştır. https://t.co/EmRgrclj5l

Adres

Adres:
Pazarlama ve Ticaret Müdürlüğü Emek Mah. Ordu Cad. NO: 51
34785 Sancaktepe-İstanbul
Tel:
+(90) 212 368 28 00
Fax:
+(90) 216 621 92 31
E-Mail:
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Website:
www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 36 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 230 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grubu’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri