Legrand İnternet Üzerinden Verdiği Seminerlerine Devam Ediyor

12 Eylül 2014 tarihinde Teknik Destek ve Eğitim Yöneticisi Süleyman Özdal’ ın sunumuyla verilen Legrand Kaçak Akım Koruma Çözümleri konulu webinarın ardından, 17 Ekim 2014 tarihinde Ev Otomasyon Sistemleri Ürün Yöneticisi Müslüm Aydoğdu tarafından ‘Ev otomasyon sistemleri’ konulu webinar verildi. Bu webinarların ardından Legrand, ‘LCS² Yapısal kablolama sistemi’ konulu bir diğer webinarını ise 21 Kasım 2014 tarihinde Voltimum.com.tr adlı portal üzerinden gerçekleştirecek.

Legrand, Myhome ev otomasyon sistemleri seminerini online olarak internet üzerinden gerçekleştirdi. Seminerde ev otomasyon sistemlerinin günlük hayatımızı kolaylaştıran özellikleri üzerinde durulurken cep telefonuna veya tablete yüklenebilen uygulamalar katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü.

Otomasyon sistemleri uygulayıcı firmaları, entegratör firmaları ve proje firmaları çalışanlarının katıldığı seminer ilgiyle izlendi. İnternet üzerinden canlı yayınlanan seminer soru-cevap bölümüyle ile sona erdi.

LCS² Yapısal Kablolama Sistemi Semineri

Bina, elektrik ve dijital altyapıları için uygun ürün ve sistemler geliştiren Legrand, “Yapısal kablolama sistemi, LCS2 ve yeni Data Center ürünleri” konulu diğer seminerini ise 21 Kasım 2014 tarihinde saat 10.30’da gerçekleştirecek. TicariBinalar Pazarı Ürünler Müdürü Aykul Tokul’ un tarafından verilecek olan seminerde yapısal kablolama sistemlerinin yapısı, uluslararası standartlar, bakır ve fiberoptik çözümler, Legrand Data Cenetr çözümleri, Legrand Sistem Performans garantisi ve koşulları ile bilgiler üzerinde durulacak. İnternet üzerinde gerçekleşecek olan seminer Voltimum.com.tr adlı portalda canlı olarak yayınlanacak.

Adres

Adres :

Genel Müdürlük :
Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1 34776 Ümraniye - İstanbul

Telefon :

+(90) 212 368 28 00

Teknik Destek :

444 65 47

Fax :

+(90) 216 621 92 31

E-Mail :

Website :

www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 39 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 300 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Güvenlik Açığı Bildirimi

Aşağıdaki konulardan birini mi arıyorsunuz?

Akıllı Ev Çözümleri

Katalog / Broşür

Nereden Satın Alabilirim?

Fiyat Listeleri

Online Eğitim