Legrand Salbei Serisinin Komple Şampanya Rengi

Uzun zamandır Legrand’dan beklenen; kalitesiyle, renkleriyle, fiyatıyla çok konuşturan anahtar priz serisi SALBEİ’nin komple şampanya rengi pazarda çok iddialı olacak.

Komple şampanya ürün seçeneğini de Salbei serisine ekleyen Legrand, alüminyum ve antrasit gibi, bej ve beyazda olan tüm işlev seçenekleri şampanya rengiyle de piyasaya sunuyor.

Her ihtiyaca yanıt veren işlevleri, antrasit, beyaz, bej, ahşap, alüminyum ve şampanya renk seçenekleriyle bu ilkbahar SALBEİ, yaşam alanlarınıza hareket getirecek.

Twitter Akışı

LegrandTR Masa altı blokları ofis alanlarındaki tüm ihtiyaçlarınıza tek bir noktadan çözüm sunarak projelerinize tam uyum sağlar. pic.twitter.com/hfBd6Qzbtt
LegrandTR LCS3™’ün performansı, esnekliği ve verimliliği ile mükemmelliğin 3 boyutuna sahip olabilirsiniz… pic.twitter.com/64uNv5Vung

Adres

Adres:
Pazarlama ve Ticaret Müdürlüğü Emek Mah. Ordu Cad. NO: 51
34785 Sancaktepe-İstanbul
Tel:
+(90) 212 368 28 00
Teknik Destek
444 65 47
Fax:
+(90) 216 621 92 31
E-Mail:
Website:
www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 36 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 230 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grubu’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri